בית » מילון קידום אתרים » דקדקגו DuckDuckGo

דקדקגו DuckDuckGo

דקדקגו הידוע גם בשם הקיצור DDG, הוא מנוע חיפוש שהפיצ'ר המרכזי שלו הוא שמירה על פרטיות הגולש.
מנוע החיפוש פותח בשנת 2008 על ידי המייסדים: גבריאל ויינברג (Gabriel Weinberg), בן גומז (Ben Gomes) ומיכאל בארט (Michael Barret).
דקדקגו נחשב למנוע החיפוש הפופולרי ביותר בקרב שוחרי פרטיות החיפוש, מנתוני האתר similarweb.com נראה כי מנוע החיפוש זוכה ל-825.3 מיליון ביקורים בחודש (נכון ליוני 2023).
תוצאות החיפוש בדקדקגו מורכבות מ-400 מקורות הכוללים גם מנועי חיפוש כגון: בינג, מנוע חיפוש למפתחים של יאהו, וולפרם אלפא (מנוע חיפוש חישובי שמבצע שאילתות בשפה טבעית) ויאנדקס (מנוע חיפוש רוסי) ומקורות נוספים כמו זחלן רשת עצמי , ויקיפדיה ומקורות נוספים.
דקדקגו לא משתמשים בגוגל כמקור לתוצאות החיפוש שלהם.
מלבד תוצאות חיפוש דקדקגו מספקים גם את הפיצ'רים הבאים בחיפוש:

  • תשובות מידיות: מנוע החיפוש מספק תשובות מידיות לשאלות והן מופיעות במעלה תוצאות החיפוש.
  • שירות אתר אנונימי לגלישה באמצעות דפדפן TOR: מנוע החיפוש מספק כתובת אתר אנונימית לגלישה ברשת TOR באמצעות דפדפן TOR. השירות הזה מאפשר חיפוש גם ברשת ה-TOR תוך שמירה על אנונימיות הגולש.
  • חיפוש באנג (Bangs): חיפוש באנג הוא סוג של חיפוש מהיר באמצעות ביטוי קיצור, ברשימה של אתרים מסוימים באמצעות מנוע החיפוש דקדקגו.
    חיפושי באנג מאופיינים בסימן קריאה עם קוד כלשהו ולאחר מכן ביטוי החיפוש המבוקש. ברגע שאתם מקלידים תו של סימן קריאה ! יפתח לכם חלון שמציג את האתרים שבהם ניתן לעשות חיפוש פנימי. לאחר שבחרתם את האתר המתאים הקלידו את ביטוי החיפוש ומנוע החיפוש יוביל אתכם ישירות לתוצאה בדף האתר מבלי לעבור קודם בדף תוצאות החיפוש. לדוגמה החיפוש הבא: "!whe קידום אתרים במנועי חיפוש" יוביל אתכם ישירות לדף המתאים בוויקיפדיה בעברית (גם לחיצה על הקישור).

איך הם מרוויחים?

ההכנסות של DDG מגיעות משתי סוגים של מקורות הכנסה: פרסום מודעות ותכניות שותפים של אמאזון ואיביי ובשנת 2020 דיווחה החברה כי הכנסותיה מפרסום בשנת 2020 היו מעל 100 מיליון דולר.

לחיפוש בדקדקגו לחצו על התמונה

דף הבית של מנוע החיפוש דקדקגו. מנוע חיפוש ששומר על פרטיות הגולש.

קידום אורגני בגוגל להצלחה!

היי, שמי יורם בן אבו.
המתחרים שלך מצליחים ואתה מקבל פירורים מגוגל?
אין לך עדיין אתר לעסק?
דבר איתי וקבל יעוץ חינם. טלפון: 058-5843744

יורם בן אבו מקדם אתרים

אני רוצה ייעוץ חינם

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Call Now Button058-5843744 דילוג לתוכן